2 czerwca 2026|
„KOLOROWY TYDZIEŃ DLA ZIEMI”- Dzień Ekologa
W pierwszy dzień akcji – poniedziałek, 20 kwietnia – chętni uczniowie założyli brązowe ubrania. Klasy I-VIII przystąpiły do konkursu na „Najładniejszą gazetkę z okazji Dnia Ziemi”. Sekcja informacyjna Samorządu Uczniowskiego przedstawiła w każdej klasie KODEKS EKOLOGA, żeby każdy pamiętał, że powinien dbać o naszą planetę na co dzień. Natomiast w świetlicy szkolnej zorganizowano zajęcia pod hasłem: Jak uratować świat? – przyjaciele recyklingu.













