„KOLOROWY TYDZIEŃ DLA ZIEMI”- Dzień Słońca

We czwartek królował kolor żółty – najwięcej słonecznego koloru było widać w klasach 0-III. W tym dniu Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt na najsympatyczniejszego ucznia lub uczennicę w każdej klasie. Przypinano też plakietki z napisem ”Uśmiechnij się”, żeby wprowadzić miłą atmosferę, a w świetlicy odbył się pokaz filmu o układzie słonecznym oraz zajęcia edukacyjne pod tym samym tytułem. Laureatami plebiscytu zostali:

Klasa Ib – Nela Szacoń, Kaja Pukas,

Klasa Ia – Liliana Kopańska,

Klasa II – Emilia Piotrowska, Gabryś Durczak, Maja Wróbel,

Klasa III – Szymon Niemiec, Szymon Golec,

Klasa IV – Mikołaj Sawczuk,

Klasa V – Antoni Socha,

Klasa VI – Kornelia Kulawczuk, Michał Malinowski, Maria Adamczuk,

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *