2 czerwca 2026|
„KOLOROWY TYDZIEŃ DLA ZIEMI”- Dzień Słońca
We czwartek królował kolor żółty – najwięcej słonecznego koloru było widać w klasach 0-III. W tym dniu Samorząd Uczniowski przeprowadził plebiscyt na najsympatyczniejszego ucznia lub uczennicę w każdej klasie. Przypinano też plakietki z napisem ”Uśmiechnij się”, żeby wprowadzić miłą atmosferę, a w świetlicy odbył się pokaz filmu o układzie słonecznym oraz zajęcia edukacyjne pod tym samym tytułem. Laureatami plebiscytu zostali:
Klasa Ib – Nela Szacoń, Kaja Pukas,
Klasa Ia – Liliana Kopańska,
Klasa II – Emilia Piotrowska, Gabryś Durczak, Maja Wróbel,
Klasa III – Szymon Niemiec, Szymon Golec,
Klasa IV – Mikołaj Sawczuk,
Klasa V – Antoni Socha,
Klasa VI – Kornelia Kulawczuk, Michał Malinowski, Maria Adamczuk,
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!










