2 czerwca 2026|
„KOLOROWY TYDZIEŃ DLA ZIEMI”- Dzień Zdrowia
Ostatniego dnia akcji „Kolorowy Tydzień dla Ziemi”, piątek, uczniowie spędzili w bardzo przyjemny sposób. Każda klasa samodzielnie przygotowała zdrowe przekąski np. wiosenne kanapki, tortille, czy owocowe sałatki. Poza tym, wielu uczniów założyło czerwone ubrania, a w świetlicy szkolnej każdy mógł zapoznać się z aktualną piramidą żywienia.


























