„KOLOROWY TYDZIEŃ DLA ZIEMI”- Dzień Ziemi

Trzeciego dnia akcji SU, uczniowie założyli niebieskie ubrania. Tradycyjnie, klasy wyszły poza budynek szkoły, aby wziąć czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania dla Ziemi. W świetlicy natomiast uczniowie wykonali plakaty według hasła: „O przyrodę dbaj, by na Ziemi był raj”.