W PARKU TRAMPOLIN


Dnia 22 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy VI, V oraz IV wzięli udział w pełnym ruchu wyjeździe integracyjnym do Parku Trampolin „Fort Jump” w Zamościu. W wydarzeniu uczestniczyło 38 uczniów pod opieką p. B. Zosiuk, p. E. Jasiny oraz p. A. Weremczuk- Tokarz. Podczas dwugodzinnej zabawy uczniowie korzystali z różnorodnych atrakcji parku: strefy trampolin sportowych, basenu z gąbkami, torów przeszkód i skoczni, które pozwoliły im sprawdzić swoją sprawność i odwagę.

Po intensywnym wysiłku wszyscy udali się do restauracji McDonald’s, gdzie mogli uzupełnić utracone kalorie . To był dzień pełen śmiechu, współpracy i dobrej energii — idealny sposób na budowanie klasowej integracji.