WYNIKI KONKURSU SKO

W maju rozstrzygnięty został konkurs skierowany przez Bank Spółdzielczy w Leśniowicach do uczniów, którzy systematycznie oszczędzają w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności. Konkurs polegał na stworzeniu hasła i ilustracji, która będzie wyobrażeniem dziecięcych marzeń zrealizowanych za pomocą zaoszczędzonych środków. Prace wszystkich dzieci zostały nagrodzone, natomiast tytuł laureata/laureatki przypadł:

Nikodemowi Maciaszkowi z kl. I b
Emilii Piotrowskiej z kl. II
Michałowi Kurzępie z klasy I b
Gabrieli Piotrowskiej z kl. IV.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do przystąpienia do SKO w kolejnym roku szkolnym.
Szkolna Kasa Oszczędności pod patronatem BS w Leśniowicach funkcjonuje w naszej szkole od listopada 2025 r. i
 liczy niespełna 30 uczniów, którzy w sumie do tej pory zaoszczędzili już na swoich kontach ponad 3000 zł.
Opiekunem SKO jest p. Magdalena Sobieszczuk.